Volejte na
+420 721 904 248
Pište na
stanislavsrnec@seznam.cz

Montáž lakovacích kabin

Montáž lakovacích kabin ještě nikdy nebyla preciznější a snadnější. Nevěříte? Obraťte se na nás a o vše potřebné se rádi postaráme. Nejmodernější přístroje a systémy zajistí dokonalou kvalitu. Dlouholetá praxe v oboru a vysoká úroveň prováděných prací. Svěřte se opravdovým odborníkům. A především – nečekejte! Jak v ČR, tak i na Slovensku. Montáže lakovací kabiny zvládneme během pár hodin, jsme totiž k dispozici naprosto kdykoliv a kdekoliv.

Stěhování lakovacích boxů

Pokud potřebujete bezstarostně přemístit svou lakovnu na nové pracoviště, neváhejte se obrátit na nás. Zajistíme demontáž, přepravu, kompletní mytí aby byl box zase jako nový a následnou montáž na novém místě.

Záruční i pozáruční servis montovaných lakoven

Problémem pro nás není ani případný pozáruční servis, vše je totiž na dohodě. Lakovací kabiny usnadňují práci celé řady firem, proto je důležité, aby jejich montáž proběhla na špičkové úrovni a nedocházelo ke zbytečným výpadkům provozu. Máme k dispozici všechno, co je potřeba, stačí nám jen zavolat a dohodnout se na podmínkách. Jsme přístupní rychlému řešení!